Este o onoare și o responsabilitate pentru mine să candidez pentru funcția de consilier local în acest oraș. În calitate de consilier local, îmi propun să reprezint și să servesc interesele și nevoile noastre. Cu o dorința și o pasiune profundă pentru progresul și bunăstarea noastră colectivă, mă angajez să ascult și să acționez în numele vostru, pentru a aduce schimbări pozitive și pentru a face orașul nostru un loc mai bun pentru toți locuitorii săi.Vă invit să fiți parte din această călătorie și să împărtășiți cu mine ideile, preocupările și aspirațiile voastre pentru orașul nostru. Prin colaborare și angajament, putem construi împreună un viitor mai luminos și mai prosper pentru toti.
*Sunt Călin Poptelecan și candidez din partea PSD pentru Consiliul Local al Municipiului Dej*
Sursa/PaginaFacebook/Psd Dej