Este destul!!!
PSD Dej solicită, în virtutea datoriei morale, în numele cetățenilor municipiului nostru, următoarele explicații de care sunteți datori:
1.Când veți ieși public cu dovezi palpabile să arătați costurile reale ale “mega proiectelor” la care dvs. ați fost “artizanul principal”?
2.Cât mai durează bătaia de joc, indolența și nepăsarea la adresa cetățenilor municipiului Dej, cu privire la finalizarea acestor “mega proiecte”? Cât mai trebuie să îndurăm?
3.Când o să le spuneți dejenilor faptul că le-ați mărit impozitele și taxele ca să puteți finaliza “mega proiectele” dvs., precum și faptul că ați fost incapabil să gestionați finalizarea acestora în termenele asumate și agreate cu cei care le-au finanțat?
4.Cât mai aveți de gând să îi mințiți pe dejeni?
Domnule Primar Morar Costan… Nu credeți că este destul?
#Așteptăm_cu_interes_răspunsul
#Ne-am_săturat_de_promisiuni_și_demagogii
#PSD_Dej_are_soluții
#Mircea_Florin_Biban_100%_pentru_Dej