"O problemă mai veche, care trănează, este legată de sala de sport aferentă școlii nr. 4. Terminată de vreo doi ani, zace nefolosită, fără să avem nicio explicație în stilul bine cunoscut al primăriei. Domnule primar, încercați să rezolvați cumva această problemă până la începutul noului an de învățământ. Printre altele, Nea Marcel ne tot spune despre importanța învățământului și necesitatea creării unui cadru adecvat desfășurării acestei activități. Între noi fie vorba, până nu demult, ați fost colegi de partid..."

Sursa/PaginaFacebook/Nereguli în Dej