Facebook/Gine Gina: "Ce ziceți? Curat? Dar tot degeaba sunt vandalizate nu de cei care duc gunoiul chiar dacă poate îl pun lângă...Pe str.Unirii după Profi faci stânga și apare gunoiul în toată splendoarea! Parfum! Ce mai.O plăcere să ieși în geam să respiri aer curat!!! De goange scapi ...deratizezi dar aici..."
